pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

cool hand poker

Go down 
AuthorMessage
Gaby Lee
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 21
Poker Site : cakepoker

PostSubject: cool hand poker   25.11.09 21:33

evo i moj prvi post...

procitao sam tekst na prvoj strani sajta o cool hand pokeru i sad bih samo pitao neke stvari nekoga tko je vec registriran tamo.

1) u tekstu se spominju brojni freeroll turniri koji su dostupni kad se registrirate. da li su zaista dostupni odmah ili treba napraviti deposit da bi se dobila mogucnost igranja freerollova?

2) otisao sam na njihovu stranicu ali tamo nisam mogao vidjeti koliko igraca imaju. znate ono sto pise na svim poker siteovima odmah na pocetku: "27,000 tables & 102,000 players active" (ovo sam sad prepisao sa full tilta). moze li netko tko vec igra tamo napisati taj podatak ako je dostupan?

3)na dosta poker soba (goal win, lucky ace, unibet) moze se registrirati preko pokerice i zauzvrat dobiti rake back. ovdje to nije spomenuto. nudi li cool hand poker uopce rakeback?

hvala
Back to top Go down
tarzan
Set
Set

Number of posts : 253
Poker Site : jungle poker ;)

PostSubject: Re: cool hand poker   25.11.09 21:35

CoolHand = Unibet
Back to top Go down
http://poker-kickback.blogspot.com
Gaby Lee
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: cool hand poker   25.11.09 21:58

kako onda da nije ponudjen rakeback u slucaju prijave preko pokerice? to mi zvuci logicno ako su partneri u slucaju unibeta? postoji cak i banner za chp na prvoj strani (uz one vec postojece)?

sad kad citam sto sam napisao vidim da djeluje svadjajuce. stvarno mi nije namjera svadjati se vec me samo zanima isplati li se tamo odmah prijaviti ili mi je bolje cekati da se pojavi i neka promocija.

jos vaznije od rakebacka mi je ono sto sam pitao u prvom postu za freeroll turnire. naime, ja sam stvarno novi u pokeru i proci ce jos puno vremena dok budem ravnopravan sa nekim i dok moje buy-in uplate za neki turnir ne budu obicno bacanje novca. zato mi je stalo da budem registriran negdje gdje bih mogao igrati a da me ne kosta (ili bar da me ne kosta previse).
Back to top Go down
tarzan
Set
Set

PostSubject: Re: cool hand poker   25.11.09 22:36

Mislio sam po svemu ostalom, naravno da nisu ista firma ali dijele stolove, igrace, freerollove i to.
Back to top Go down
GanGsta
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 26
Poker Site : Unibet

PostSubject: Re: cool hand poker   26.11.09 13:54

mislim da nije = unibet(microgaming naravno da).
ja na unibetu nisam dobio centa bonusa jer sam bio šatro u nekoj utrci 3000 bodova = par sto eura = nemoguće.
rakeback je rezerviran za igrače koji naprave + 1000$ rake-a(za pokerica članove preko veze + 500$).
a ovaj cool hand navodno nudi na svaku uplatu dok ne dosegneš 350$ 100% bonusa,neznam sad dal je druga priča kad se regaš.

ko mi je kriv , sam sam odabro unibet i neću ga mjenjat bar za sad , ali evo za info...
Back to top Go down
bicko
Team Pokerica

Number of posts : 657
Poker Site : Party, Unibet, Betfriends

PostSubject: Re: cool hand poker   26.11.09 14:50

cool hand ne nudi rakeback, ali tvrde umjesto toga imaju pregršt bonusa i freerollova kao i navodno najslabije igrače. Činjenica je da neimanje rakebacka odbija profiće, što čini igru očito lakšom a i neimanje igara jačeg limita od 2-4 je u skladu s tom njihovom politikom. Zaključno, nešto dobijaš a nešto gubiš, kao i u svim situacijama. Jučer mi je javio frend koji je tamo počeo igrati najmanje limite da su igrači izrazito loši, da plaćajui sa svakakvim čudima( istina da je on usprkos tome izgubio par buy inova ali to je već druga priča).. Za Unibet vrijedi ovo što je Gan napisao jer u principu ne žele davati rakeback, osim jačim igračima uz posebnu molbu(+400$ rakea) što onda individualno rješavamo sa njihovim menađerom
Back to top Go down
http://www.pokerica.net
tarzan
Set
Set

PostSubject: Re: cool hand poker   26.11.09 15:11

bicko wrote:
...kao i navodno najslabije igrače. Činjenica je da neimanje rakebacka odbija profiće, što čini igru očito lakšom a i neimanje igara jačeg limita od 2-4 je u skladu s tom njihovom politikom.

Bait
Back to top Go down
Gaby Lee
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: cool hand poker   26.11.09 19:24

bicko wrote:
... kao i navodno najslabije igrače. Činjenica je da neimanje rakebacka odbija profiće...

znaci, tamo je moja sorta.
a jel' zna netko jel ovo sigurno da se mogu igrati freerollovi bez da napravim deposit vec da se samo registriram
Back to top Go down
NiX2401
Dva para
Dva para

Number of posts : 91
Poker Site : Full Tilt Poker, iPoker

PostSubject: Re: cool hand poker   26.11.09 19:34

Gaby Lee wrote:

a jel' zna netko jel ovo sigurno da se mogu igrati freerollovi bez da napravim deposit vec da se samo registriram

kolko ja znam to je moguče na svakom poker sajtu.
Back to top Go down
Chiro23
Full house
Full house

Number of posts : 762
Poker Site : Ongame

PostSubject: Re: cool hand poker   27.11.09 14:23

NiX2401 wrote:
Gaby Lee wrote:

kolko ja znam to je moguče na svakom poker sajtu.

Back to top Go down
Gaby Lee
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: cool hand poker   29.11.09 12:56

[/quote]

kolko ja znam to je moguče na svakom poker sajtu.[/quote]

je moguće, ali koliko?
primjerice, na titanu ima jedan freeroll dnevno, oko ponoći. onome tko ujutro radi taj jedan jedini nista ne znači.
na full tiltu isto ima samo onaj jedan "1st round freeroll" sa 10.000 igrača (koji sam baš sad završio i kvalificirao se za sljedeću nedjelju i sad mi je malo krivo jer neću moći igrati tamo ostatak tjedna)

uglavnom, tema sad nije potrebna više, prijavio sam se tamo bez ikakvih promocija i bonusa. freerollova kao u priči, svakih sat a nekad i pola sata. teško je od toga imati koristi (bar meni koji ne znam igrati) zato što su jedine nagrade ulaznice za turnire gdje će opet biti tisuće igrača a nagradni fond je 50$.
Back to top Go down
dfable
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1375

PostSubject: Re: cool hand poker   29.11.09 13:01

Nije istina, na fulltiltu imaš svakih cca 1h freeroll, ovi za 150$ su ti svakih 4 sata, 7500 igrača. Pogledaj malo bolje.
Back to top Go down
Gaby Lee
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: cool hand poker   29.11.09 14:28

vidim i ja da ima gomila freerollova, ali su mi svi označeni sa "restricted"

važna napomena, u filteru su mi isključene sve igre osim hold'ema. jednostavno ne želim da se guram i ljudima kvarim igru kad nemam pojma. mene isto najviše nervira kad igram i pojavi se lik sa super taktikom i deset puta zaredom napravi all-in bez obzira na poziciju i karte. ne kažem da sam ja neki ekspert (da ne bi bilo zabune)
Back to top Go down
dfable
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1375

PostSubject: Re: cool hand poker   29.11.09 14:59

U filteru makni te restricted i ostati će samo oni Upcoming i registering.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: cool hand poker   

Back to top Go down

cool hand poker
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Second Hand Stores/Markets - Brisbane, Queensland?
» Create the Best Outfit using BABV PSI
» Anyone been to SuperNova?
» Terminator-COOL Series- Book-2.1.9
» New PSI from Baseball Mascots!!